AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 kwietnia 2019, 15:04. Na stronie przebywa 231 kibiców.
Strona głównaAtlético w listopadzie nie opuści Madrytu

Atlético w listopadzie nie opuści Madrytu

04.11.2018; 14:15, Kuszlyk

Listopad to bardzo ciekawy miesiąc dla piłkarzy Atlético. Pierwszy mecz w tym okresie został rozegrany w Leganés, które jest jedną z madryckich dzielnic. Natomiast każde z kolejnych spotkań z udziałem Rojiblancos zostanie rozegrany na Wanda Metropolitano.

Oznacza to, że piłkarze ze stolicy Hiszpanii nie opuszczą swojego miasta przez cały miesiąc. Rywalami w ramach La Ligi będą Athletic Bilbao (10 listopada) oraz FC Barcelona (24 listopada). W przypadku Ligi Mistrzów są to Borussia Dortmund (6 listopada) oraz AS Monaco (28 listopada). Każda z tych drużyn zawita do Madrytu.

Piłkarze mogą odpocząć od męczących podróży i w pełni skupić się na rozgrywaniu meczów na własnym stadionie. Wyjątkiem od braku wyjazdów są objęci piłkarze, którzy są częścią swoich reprezentacji. Zgrupowania reprezentacyjne przewidziane są w środku miesiąca, pomiędzy 12 a 22 listopada.

Drużyna Diego Simeone nie przegrała jeszcze spotkania na Metropolitano w tym sezonie. Najbliżsi czterej rywale może nie należą do najprostszych, ale wykorzystanie atutu własnego stadionu i braku wyjazdów jest wręcz obowiązkiem, by zajść jak najdalej w La Lidze oraz Lidze Mistrzów.Źródło: własne

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski