3dn.15godz.37min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Campeones, campeones

Juvenil A wygrywa División de Honor grupa 5.

Dziś o godzinie 12:30 odbył się mecz przedostatniej kolejki División de Honor. Rojiblancos zwyciężyli 5:1 przeciwko Santa Marta de Tormes. Atlético od samego początku zdominowali mecz, już w pierwszej minucie z rzutu wolnego gola strzelił Roro. Kolejne minuty upływały tylko na połowie rywala. W 19 minucie po świetnym dośrodkowaniu Cedrica, Roro po raz kolejny wpakował piłkę do siatki. W końcówce pierwszej połowy, Alfredo sfaulował zawodnika Santa Marta, tuż przy polu karnym. Sędzia odgwizdał rzut wolny i tym samym Santa Marta zdobyła swojego jedynego gola w tym meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

Druga połowa nie różniła się od pierwszej. W 52 minucie Alberto Salido strzelił kolejnego gola, tuż po nim po sześciu minutach, Ferreras strzelił gola na 4:1. Kropkę nad i postawił Cedric, który w 68 minucie strzelił gola główką. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.

Podopieczni Carlosa Gonzáleza mieli bardzo dobry sezon. Wygrali 26 meczów z 29 możliwych, trzy razy zremisowali. Tym samym jest to jedyny klub z 114 klubów División de Honor, który nie poznał smaku porażki w tym sezonie. Strzelili 106 goli, w tym 22 strzelone przez Alberto Salido, który został najlepszym strzelcem ligi. Stracili tylko 10 goli.

Po raz trzeci z rzędu Juvenil A zdobył mistrzostwo pod wodzą Carlosa Gonzáleza. Tym samym Juvenil A, zagra w Pucharze Mistrzów 2019. Rozgrywki rozpoczną się szóstego maja, rojiblancos będą bronić tytułu, przeciwko wygranym drużynom innych grup División de Honor.

W weekend 18-19 maja Juvenil A, zagra w Pucharze Króla Juvenil 2019, gdzie również będzie probować bronić tytułu. W rozgrywkach wezmą udział zwycięzcy grup oraz Ci, którzy zajęli drugie miejsce w tabeli.