Dziś mamy:28 March, 2024
4dn.12godz.31min.
13.20 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Coruxo 1-2 Atlético B: Pierwsze zwycięstwo od września

Rezerwy Atlético Madryt pokonały w wyjazdowym meczu Segunda División B Coruxo 2-1. To pierwsze zwycięstwo Rojiblancos po serii sześciu spotkań bez zwycięstwa.

W pierwszej połowie obie drużyny nie zdołały ani razu trafić do siatki, a sytuacja rozkręciła się kilka minut po zmianie stron. Prowadzenie gościom dał Manny, a po niecałej godzinie gry na 2-0 podwyższył Andrés Solono. Przeciwników było stać jedynie na gola kontaktowego autorstwa José Higóna.

Po dwunastu kolejkach rezerwy Colchoneros zajmują 8. miejsce ze stratą czterech punktów do pozycji dającej prawo startu w barażach o awans. Kolejnym, domowym, przeciwnikiem będzie Ponferradina. Do starcia dojdzie 12 listopada o 18:00.

Coruxo – Atlético B 1-2 (0-0)

[0-1] Manny 50’

[0-2] Andrés Solano 57’

[1-2] José Higón 66’

Żółte kartki: Rafa Mella, Higón, Quique Cubas (Coruxo); Tachi, Montoro (Atlético B)

Sędzia: Carlos Calderiña Pavón (Sabadell, Katalonia)

Skład Coruxo: Alberto Domínguez – Rafa Mella (Silva, 64’), Pazó, Borja Yebra (Pibe, 81’), Pablo Crespo (Fernando, 75’) – Higón, Mateo, Antón, Alex Arias – Quique Cubas, Juampa

Skład Atlético B: Miguel San Román – Andrés Solano, Antonio Montoro, Tachi, Caio Henrique – Keidi Bare, Cristian Rodríguez – Arona Sané (Rafa, 84’), Juan Moreno (Sergi, 75’), Manny (Alberto Rentero, 89’) – Salomón Obama