AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 25 sierpnia 2019, 08:54. Na stronie przebywa 229 kibiców.
Strona głównaData pożegnania Godína

Data pożegnania Godína

30.04.2019; 14:20, saraokinc

Poznaliśmy prawdopodobną datę i godzinę, jeden z najbardziej emocjonujących meczów tego roku, jeśli chodzi o Atlético. Mowa tutaj o pożegnaniu Diego Godína, przez fanów rojiblancos. 

 

Diego Godín wyznaczył nową epokę w klubie; dziewięć lat, osiem tytułów, decydujące gole i zawsze dobre reprezentowanie rodziny rojiblancos. Piłkarz, który na zawsze zostanie w sercach fanów Atleti. 

 

W sobotę, 12 maja o godzinie 18:30, Atlético zmierzy się z Sevillą. Będzie to ostatni mecz rozgrywany w Madrycie i prawdopobnie ostatni mecz w którym można będzie zobaczyć Diego na murawie Wanda Estadio Metropolitano. 

 

Od kilku tygodni, część fanów rojiblancos w mediach społecznościowych, domaga się odnowienia kontraktu dla kapitana. Inni, którzy pogodzili się juz z myślą o odejściu legendy, chcą dobrze pożegnać Diego na boisku w Madrycie. 

 

Chodzą głosy, iż w przyszłym sezonie Godín pojawi się na Włoskich boiskach, reprezentując barwy Interu Mediolan. 

 

To ma nadejść w najbliższej przyszłości, teraz fani rojiblancos chcą cieszyć się ostatnimi trzema meczami kapitana, który trafił do klubu z Villarrealu i tak grał w Madrycie przez dziewięć lat. Spektakularna gra i decydujące bramki, zasługują na piękne pożegnanie w trakcie ostatnich 90 minut kapitana w spotkaniu przeciwko Sevilli. 

 Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski