AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 maja 2018, 15:39. Na stronie przebywa 285 kibiców.
Strona głównaEnrique Cerezo: Atleti zapłaciło 170 z 310 mln € z...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Enrique Cerezo: Atleti zapłaciło 170 z 310 mln € za Metropolitano

14.09.2017; 02:23, Manian

Radio Cadena SER zorganizowało specjalny odcinek programu „El Larguero” prosto z Wanda Metropolitano, a gośćmi byli prezydent Atlético Enrique Cerezo oraz Saúl Ñíguez.

 

Za dwa dni nastąpi otwarcie nowego obiektu, a słów zachwytu nie szczędził szef stołecznego klubu: - Jest piękny, najlepszy w Europie. Widziałem wiele stadionów, ale żaden nie jest jak ten. Jest spektakularny na zewnątrz oraz wewnątrz. To się nie zmieni przez wiele lat.

 

Goście oraz prowadzący mieli okazję wejść na murawę i wtedy głos zabrał wychowanek: - Miejmy nadzieję, iż fani swoją postawą zamienią nasz dom w coś magicznego. Miło byłoby zdobyć pierwszą bramkę i zapisać się w historii. Jeśli mnie się nie uda, niech zdobi to ktoś z drużyny. Ten klub dał mi wszystko.

 

Włodarzy powiedział o cenie, jaką przyszło zapłacić za nowy dom: - Dwanaście lat temu, kiedy Gallardón zadzwonił do nas z ofertą, patrzeliśmy na nią podejrzliwie i nie myśleliśmy o tym, a dziś mamy piękny stadion. Atleti zapłaciło 170 z 310 mln €, a resztę stanowiła rekompensata za ziemię, na której leży Vicente Calderón.Źródło: "AS"

Ten stadion szybko stanie się symbolem klubu. Jest bezapelacyjnie piękny. Nie mogę się już doczekać, by doświadczyć tego na własnej skórze.

kvrol / 8 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski