AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 15 listopada 2018, 03:08. Na stronie przebywa 304 kibiców.
Strona głównaJan Oblak i Saúl Ñíguez skomentowali zremisowany m...

Jan Oblak i Saúl Ñíguez skomentowali zremisowany mecz z Chelsea

06.12.2017; 00:18, Dylan

Jan Oblak: "Musimy iść naprzód"

 

- Odpadnięcie z Ligi Mistrzów boli zarówno nas, jak i kibiców Atlético. Musimy jednak z tym żyć. Niektóre mecze nie poszły po naszej myśli, a w niektórych zabrakło nam szczęścia, ale taki jest futbol. Jesteśmy smutni, ale musimy dalej robić swoje i iść naprzód, kontynuując ten sezon. Musimy się podnieść i dalej pracować w swoim rytmie. Liga Mistrzów była naszym celem, w ostatnich sezonach zachodziliśmy w niej daleko, więc teraz boli to, że musimy się z nią pożegnać, kończąc nasza przygodę już na fazie grupowej. Chcemy jednak wygrywać w każdych rozgrywkach, w których bierzemy udział, dlatego nie inaczej będzie z Ligą Europy. Będziemy w niej walczyć do samego końca.

 

Saúl Ñíguez: "Ten zespół zawsze chwyta byka za rogi"

 

- Brak awansu jest czymś przykrym. Nasza reputacja z ostatnich lat nie jest jednak czymś przypadkowym. Bez względu na okoliczności ten zespół zawsze chwyta byka za rogi. Musimy teraz myśleć o kolejnym meczu, by kontynuować naszą dobrą dynamikę. Gdy przyjdzie czas na rywalizację w Lidze Europy, podejdziemy do tego z wielkim entuzjazmem. Najważniejsze, że mamy naszych kibiców. Zawsze są z nami. W końcówce meczu chcieliśmy stawić mu czoła nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla nich. Musimy być wdzięczni za ich wsparcie.Źródło: atleticodemadrid.com

Jeszcze ,,wczoraj'' Atleti walczylo o zwyciestwo w LM, a dzis...Liga Europejska. No coz, przyczyn takiej sytuacji jest wiele. Nie da sie ukryc, iz dwa przegrane finaly z Realem, tez zrobily swoje. Ciekaw jestem, gry Atleti w nizszych rozgrywkach(chodzi o nastawienie).

Adam83 / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski