AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 lipca 2019, 11:10. Na stronie przebywa 265 kibiców.
Strona głównaJuvenil A gromi Borussię Dortmund

Juvenil A gromi Borussię Dortmund

06.11.2018; 22:40, saraokinc

Dziś o godzinie szesnastej odbył się mecz Juvenilu A w miasteczku sportowym Atletico Madryt, na którym miałam przyjemność być osobiście. 

 

Mecz rozpoczął się dużą przewagą Atleti, które od samego początku sprawiało trudności drużynie z Niemiec. Młodzi zawodnicy mieli dużą przewagę w posiadaniu piłki i praktycznie nie dopuszczali do stworzenia jakichkolwiek sytuacji bramkowych, zawodnikom Borussi.

 

W pierwszej połowie wpadły do bramki Niemców trzy gole, które strzelili kolejno: Juan Manuel Sanabria (25’), Sergio Camello (34’), Rodrigo Riquelme (36’), co już było wielkim rozbiciem drużyny z Niemiec. 

 

Niemcy nie mieli żadnego pomysłu na grę i przez cały mecz oddali tylko jeden strzał na bramkę, który z łatwością obronił bramkarz Atletico - Dos Santos. W drugiej połowie Víctor Mollejo (74’) po pięknej asyście Ferrerasa, wpakował piłkę do bramki na 4:0. 

 

Składy:

 

Atletico Madryt: 

 

Dos Santos; Sanchez De La Peña, Aitor Puñal, Carro, Sanchez; Cedric, Sanabria (Silvano Nater 89’), Castro, Riquelme (Ferreras 63’); Camello (Salido 76’), Mollejo (Salomón 89’). 

 

Borussia Dortmund: 

 

Unbehaun; Missner (Knoop 35’), Ferjani, Schell, Von Cysewski; Raschl (Osterhage 76’); Matthews (Bakir 27’), Pherai, Sergio Gómez, Kehr (Khadra 45’); Aydinel (Peña-Zauner 76’).Źródło: własne

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski