AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 18:56. Na stronie przebywa 254 kibiców.
Strona głównaJuvenil A w 1/8 finału

Juvenil A w 1/8 finału

28.11.2018; 19:28, saraokinc

Dziś o godzinie 14:00 odbył się mecz UEFA Youth League w Ciudad Deportiva Wanda. Juvenil A zmierzył się przeciwko młodzieżowej drużynie AS Monaco. 

 

Przez cały mecz była widoczna przewaga Atletico, które aż do końcowych minut nie pozwoliło oddawać celnych strzałów Francuzom. 

 

Jest to wynik wielkiego wkładu pracy kapitana w obronie - Aitor Puñal, to zawodnik, którego trzeba wyróżnić. Zaliczył znakomite spotkanie i niejednokrotnie odpierał atak Monaco, a ponadto udzielał się również w akcjach ofensywnych. 

 

Aitor Puñal Rodríguez, to dziewiętnastoletni środkowy obrońca, który swoją przygodę w Atletico Madryt rozpoczął w sezonie 2006/2007. Jest kapitanem Juvenilu A, a także dostaje szansę gry w Atletico Madryt B.

 

Jednak gwiazdą meczu został Sergio Camello. Strzelił dwie bramki i znów pokazał swoją świetną passę strzelecką jak i umiejętną prace z piłką przy nodze. Mecz zakończył się wynikiem 3:0, ostatniego gola strzelił Víctor Mollejo. Tak Juvenil A przypieczętował swój udział w dalszych etapach młodzieżowej Ligi Mistrzów. 

 

Składy: 

 

Atletico Madryt: 

 

Dos Santos, Ricard, Manu Sánchez, Puñal, Montero, Castro (Medrano, 86'), Roro (Ferreras, 68'), Sanabria, Camello (Salido, 81), Mollejo (Silvano, 86’), Cedric.

 

AS Monaco: 

 

Unbehaun; Henin, Kote, Čolina (Matsima, 62'), Popović (Torres, 62'), Panzo, Yaffa, Zerkane (Duah-Adusei, 84'), Antognelli, Isidor, Millot, Abanda Mfomo.

 


Źródło: własne

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski