AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 maja 2018, 15:35. Na stronie przebywa 276 kibiców.
Strona głównaKoke, Ángel Correa i Thomas Partey ocenili mecz z ...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Koke, Ángel Correa i Thomas Partey ocenili mecz z Romą

13.09.2017; 01:23, Manian

Po meczu z Romą o swoich odczuciach dziennikarzom opowiedzieli Koke, Ángel Correa oraz Thomas Partey. Rojiblancos są świadomi, że zagrali dobre spotkanie, ale czują niedosyt wobec niewykorzystanych sytuacji. Gracze przyznali, że w tym spotkaniu świetną pracę wykonał golkiper przeciwników.

 

Koke:

 

- Prawdą jest, że rozegraliśmy świetne spotkanie. Zrobiliśmy wszystko, aby zdobyć bramkę, lecz na drodze stawał nam bramkarz, obrona lub słupek. Myślę, że zespół wkłada wiele wysiłku od początku sezonu w mecze wyjazdowe. Trzeba tylko zdobyć bramkę.

 

- Bramkarz rozegrał świetny mecz. Trzeba mu pogratulować i robić dalej swoje. Wiemy, że nie było łatwo zmierzyć się w Rzymie z wielkim zespołem. To był dobry mecz, choć nie udało się zdobyć trzech punktów.

 

- Musimy walczyć o awans z grupy, ponieważ walczymy z Romą i Chelsea. Należy wziąć również pod uwagę wyjazd do Azerbejdżanu. To skomplikowana grupa, ale w Lidze Mistrzów musisz być gotowym na wszystko. Zdobyliśmy punkt, a teraz skupiamy się na lidze, ponieważ chcemy w końcu zagrać przed naszymi kibicami.

 

- Zawsze chcemy wygrać, cieszymy się z wysiłku zespołu, ale czujemy smutek z powodu niezdobycia bramki oraz braku wygranej.

 

Ángel Correa:

 

- Bramkarz Romy był świetny tego wieczoru. Ważną rzeczą jest stwarzanie szans, bo bramki bez wątpliwości przyjdą.

 

- To trener decyduje kto gra. Musimy nadal pracować, aby mógł wybierać z jak najlepszych piłkarzy.

 

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to skomplikowany pojedynek przeciwko wielkiemu rywalowi. Ważne, ze udało się nie stracić bramki.

 

Thomas Partey:

 

- Rozegraliśmy świetną grę, ale zabrakło nam szczęścia, chociaż walczyliśmy do końca. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe. Wiedzieliśmy, że nie jest to łatwy teren, próbowaliśmy, ale nie mieliśmy szczęścia.

 

- Teraz musimy myśleć o kolejnym meczu. Punkt na wyjeździe jest dla nas dobry.Źródło: atleticodemadrid.com

Fajną sprawą byłoby gdyby po meczu można byłoby oceniać zawodników. Mielibyśmy swój ranking oraz można by porównać swoje oceny z opiniami innych.

gueido / 8 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski