AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 18:56. Na stronie przebywa 256 kibiców.
Strona głównaLucas Hernández: Lubię obydwie pozycje.

Lucas Hernández: Lubię obydwie pozycje.

28.11.2018; 01:19, saraokinc

Lucas wraz z Simeone pojawił się na konferencji przed meczem z AS Monaco. 

 

Mecz z Monaco, które i tak już jest wyeliminowane. - Podchodzimy do meczy z wielkim entuzjazmem, jeśli wygramy przechodzimy dalej, dla nas to się liczy. 

 

1/8 finału. - Odkąd zaczęliśmy w tym roku, w tych rozgrywkach, chcemy się zakwalifikować. Jutro mamy piękną okazję, jesteśmy bardzo podekscytowani, jesteśmy bardzo ambitni.

 

Zmiana wizerunku od wygrania Pucharu Świata. - Nie sądzę, żeby mój wizerunek się zmienił, myślę, że Francuzi nie znali mnie tak jak teraz, i teraz poznali mnie bardziej. To dzięki mojej pracy, wszystko co zrobiłem dla Francji, to zaszczyt zobaczyć, jak wszyscy Francuzi podążają za nami.

 

Boczny czy środkowy obrońca? - Nie mam żadnych preferencji, dopasowuję się równie dobrze jako lewy obrońca, jak i w środku. To prawda, że tutaj, z kontuzjami i niektórymi okolicznościami sezonu, gram bardziej jako środkowy obrońca, ale byłem też w stanie zagrać jako lewy obrońca z Francją. Lubię obydwie pozycje. 

 

Modrić i złota piłka. - Rozczarowanie to nie będzie, to ty głosujesz, jeśli wyjdzie tak, to dlatego, że głosowałeś na niego. Nic jeszcze nie wiadomo. Mam nadzieję, że Antoine wygra, a jeśli nie to inny Francuz, ponieważ ten rok jest rokiem Francuskim.  Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski