AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 stycznia 2019, 21:03. Na stronie przebywa 262 kibiców.
Strona głównaLucas Hernández został wybrany przez kibiców najle...

Lucas Hernández został wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem listopada

15.12.2017; 17:39, Dylan

Atlético przyznało czwartą w tym sezonie nagrodę dla najlepszego piłkarza miesiąca, na którego kibice mogą głosować za pośrednictwem Twittera. Za listopadowe mecze wyróżniony został Lucas Hernández. Z tej okazji Francuz udzielił oficjalnej stronie klubu krótkiego wywiadu. Przypomnijmy, że poprzednie trzy wyróżnienia trafiły w ręce Jana Oblaka (październik), Antoine'a Griezmanna (wrzesień) i Koke (sierpień).

Nagroda:
- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jestem szczęśliwy i zarówno ja, jak i moi koledzy przeżywają teraz bardzo dobry moment. Mam nadzieję, że to wykorzystamy, bo trzeba to zrobić jeśli mamy odnieść sukcesy w tym sezonie.

Postawa zespołu: - Wiemy jak grać dobrze zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów nas boli, ale pokazaliśmy już nie raz, że jesteśmy silni mentalnie. W Lidze Europy damy z siebie wszystko, ale na razie w stu procentach skupiamy się na lidze.

Mecz z Alavés: - Myślę, że jesteśmy w dobrej formie. Dobrze przepracowaliśmy ten tydzień i jutro trener zadecyduje o tym, kto zagra od początku. Jesteśmy przygotowani i skoncentrowani. Wiemy, że nasi rywale grają coraz lepiej. Musimy mieć kontrolę nad tym spotkaniem, by nie mogli nas zaskoczyć.

Ostatni mecz w roku na Metropolitano: - Na pewno zagramy z jeszcze większą energią, by odnieść zwycięstwo na pożegnanie roku u siebie. Dzięki temu kibice będą w dobrych nastrojach podczas przerwy świątecznej. Mam nadzieję, że gdy po nie wrócimy, dalej będziemy w dobrej dyspozycji.Źródło: atleticodemadrid.com

Bardzo fajnie, oby to go jeszcze bardziej podbudowało.

wilku / 1 rok temu

W naszej sondzie również na niego głosowałem. Był zdecydowanie najrówniejszy i pokazał, że jest w pełni gotów mentalnie na pierwszy skład. Środek obrony z Gimenezem i spokój na 10 lat co najmniej.

Manian / 1 rok temu

W pełni zasłużenie. Gdy gra, widać olbrzymią jakość i nie trzeba się o nic martwić. A mowa o zaledwie 21-latku...

kvrol / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski