AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 kwietnia 2019, 14:39. Na stronie przebywa 194 kibiców.
Strona głównaLucas: "Gol padł po stałym fragmencie, któreg...

Lucas: "Gol padł po stałym fragmencie, którego nie powinniśmy im podarować"

03.11.2018; 18:13, Kuszlyk

Lucas udzielił wywiadu podczas konferencji prasowej, gdzie odpowiedział na wszelkie pytania dotyczące meczu z Leganés. Francuz przyznał, że zespół nie zaprezentował się dobrze.

Remis: "Chcieliśmy wygrać na ich stadionie, lecz po ich stałym fragmencie nastąpiło wyrównanie. To dla nas jak kara. Szukaliśmy wygranej, ale nie udało nam się do niej doprowadzić."

Leganés: "Nie tworzyli zagrożenia i nie mieli żadnych klarownych szans. Ale przy tym stałym fragmencie udało im się nas zranić. Kontrolowaliśmy przebieg gry i udało im się nam przeciwstawić dopiero w ostatnich minutach meczu."

Kiepska pierwsza połowa: "Gra się razem z przeciwnikiem. Skutecznie zamykali przestrzeń, grali drużynowo i ciężko było przedrzeć się przez ich szeregi. Trudna była dla nas pierwsza połowa. W drugiej mieliśmy więcej przestrzeni i byliśmy w stanie zdziałać więcej."

Faul przed bramką: "Gol padł po stałym fragmencie, którego nie powinniśmy im podarować. Wzmocnimy się w tym aspekcie i będziemy silniejsi."

Brak ambicji? "Nie. Zawsze chcemy wygrywać. Były momenty, w których my graliśmy lepiej, ale też takie, w których to Leganés pokazywało się z lepszej strony. Jeśli mieliśmy przestrzeń, mogliśmy pokusić się o więcej. Mieliśmy okazje na zdobycie drugiego gola. W innych sytuacjach staramy się być konkretni, lecz tym razem się to nie udało."

Borussia: "Już myślimy o tym spotkaniu. Podejdziemy do niego, jakbyśmy grali o wszystko."Źródło: Marca

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski