Alaves vs Atletico Madryt
3dn.0godz.23min.
14.00 X3.40 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

MŚ 2018: Nudny remis Francuzów na wagę pierwszego miejsca

Francja zremisowała bezbramkowo z Danią w swoim ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata i w końcowej klasyfikacji zajęła pierwszą pozycję. Spośród Rojiblancos Antoine Griezmann rozegrał 67 minut, natomiast Lucas Hernández zszedł kilkanaście minut wcześniej. Pełne 90 minut zanotował Thomas Lemar, który po turnieju powinien zostać ogłoszony graczem Atlético.

Spotkanie było zdecydowanie jednym z mniej emocjonujących na Mundialu w Rosji. Remis urządzał obie drużyny, więc żadna z nich specjalnie nie forsowała tempa. Klarownych sytuacji było jak na lekarstwo i po raz pierwszy od początku Mistrzostw nie padła żadna bramka.

Didier Deschamps i jego gracze w trzech meczach zgromadzili siedem punktów i o dwa wyprzedzili Duńczyków. W 1/8 finału przeciwnikiem Francuzów będzie druga drużyna grupy D, w której ostateczną kolejność poznamy dziś wieczorem. Wicemistrzowie Europy o ćwierćfinał powalczą 30 czerwca o 16:00 w Kazaniu.

Dania – Francja 0-0

Żółta kartka: Jørgensen (Dania)

Sędzia: Sandro Ricci (Brazylia)

Dania: Kasper Schmeichel – Henrik Dalsgaard, Simon Kjær, Andreas Christensen, Jens Stryger Larsen – Thomas Delaney (Lukas Lerager, 90+2’), Nicolai Jørgensen, Christian Eriksen – Pione Sisto (Viktor Fisher, 60’), Andreas Cornelius (Kasper Dolberg, 75’), Martin Braithwaite

Francja: Steve Mandanda – Djibril Sidibé, Raphaël Varane, Presnel Kimpembe, Lucas Hernández (Benjamin Mendy, 50’) – N’Golo Kanté, Steven N’Zonzi – Ousmane Dembélé (Kylian Mbappé, 78’), Antoine Griezmann (Nabil Fekir, 68’), Thomas Lemar – Olivier Giroud