AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 grudnia 2018, 18:21. Na stronie przebywa 277 kibiców.
Strona głównaOblak, Costa i Gameiro nie trenowali dziś z drużyn...

Oblak, Costa i Gameiro nie trenowali dziś z drużyną

13.03.2018; 12:35, Manian

Atlético po dniu wolnym wróciło to pracy i odbyło trening przed wylotem do Moskwy na rewanżowe spotkanie Ligi Europy przeciwko Lokomotiwowi. Z drużyną nie ćwiczyli Jan Oblak, Diego Costa oraz Kévin Gameiro.

 

Klub wydał oficjalny komunikat na temat stanu zdrowia napastników, z którego dowiadujemy się, że Francuz cierpi z powodu urazu mięśniowo-powięziowego przywodziciela w prawym udzie. Z kole Brazylijczyk ma stłuczoną kostkę. Tradycyjnie nie podano o powadze kontuzji.

 

Inaczej wygląda sytuacja Oblaka, w stosunku do którego zastosowano środek ostrożności. Słoweniec ma nie grać w stolicy Rosji z uwagi na bezpieczną przewagę z pierwszego spotkania oraz niekorzystne warunki pogodowe.

 

Z grupą od kilku dni trenuje Stefan Savić, lecz lekarze wciąż nie wydali absolutorium pozwalającego na grę.Źródło: "AS"/atleticodemadrid.com

Tak w ogóle to teraz zauważyłem że podałeś 10 zawodników, a nie 11:-).

Saúl Ñíguez 8 / 9 miesięcy temu

Gdyby to był mecz u siebie, to bym się zgodził. Jednak mimo dużej przewagi z pierwszego meczu, myślę że raczej lepiej zagrać czwórką obrońców. Będziemy grać w Moskwie, gdzie kibice będą po stronie rywala. Także boisko nie wiadomo w jakim stanie będzie (wiadomo jak to u ruskich bywa z tymi boiskami). Ogólnie trudny teren i lepiej jest nie dać przeciwnikowi poszaleć w ataku, bo jeszcze uwierzy że może awansować i niepotrzebnie się będziemy stresować.

Saúl Ñíguez 8 / 9 miesięcy temu

Ja bym to widział tak:Werner-Juanfran,Gimenez,Lucas-Correa,Gabi,Thomas,Vitolo-Torres,Griezmann

Jaro95 / 9 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski