AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 19:38. Na stronie przebywa 298 kibiców.
Strona głównaOblak wybrany Zawodnikiem na Pięć Gwiazdek za luty

Oblak wybrany Zawodnikiem na Pięć Gwiazdek za luty

07.03.2019; 12:37, saraokinc

Przedstawiamy wypowiedzi bramkarza w czasie odebrania nagrody: 

 

- Bardzo dziękuję fanom, moim kolegom z drużyny i wszystkim innym za tę nagrodę, ale teraz trzeba dalej pracować, trzeba iść po więcej… nie mówię o nagrodach ale o wynikach. 

 

- Przygotowujemy się na sobotni mecz, zaliczamy aktualnie dobre spotkania. W ostatnich meczach pokazaliśmy naszą pracę na boisku. W sobotę musimy zagrać spotkanie kompletne aby kontynuować dobrą passę. Leganés to trudny rywal, umie się bronić, ale również w ataku ma bardzo dobrych piłkarzy. 

 

- My musimy się do tego meczu dobrze przygotować i mam nadzieję, że wygramy ale jak powiedziałem wcześniej, w piłce trzeba pokazywać grę na boisku, a nie tylko o niej mowić.

 

- Jesteśmy w dobrym momencie sezonu, jesteśmy przygotowani na kolejne ważne mecze. Czujemy się dobrze i tak jak powiedziałem musimy kontynuować dobrą passę. Będziemy walczyć o wszystko do końca. 

 

- Czuję się dobrze. Pracuje każdego dnia i gram, więc czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, ze dalej będę mógł grać, tak jak dotychczas i pomagać drużynie w zdobywaniu naszych celów. Źródło: atleticomadrid.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski