AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 25 sierpnia 2019, 08:54. Na stronie przebywa 229 kibiców.
Strona głównaOficjalnie: Griezmann odchodzi z Atleti

Oficjalnie: Griezmann odchodzi z Atleti

15.05.2019; 00:01, saraokinc

Wczoraj około godziny dwudziestej-drugiej podano na oficjalnej stronie informacje o odejściu Francuza. Przedstawiamy wypowiedz Griezmanna do fanów, która ukazała się wraz z tą wiadomością:

 

- Cześć wszystkim! Po rozmowie z Cholo i Miguelem Angelem i z włodarzami klubu, chciałbym tez z wami porozmawiać. Kibicami Atlético, którzy zawsze mnie wspierali. Chcę powiedzieć wam, iż podjąłem decyzję o odejściu. Kosztowała mnie ta decyzja, ale czuję iż muszę odejść, to jest to czego właśnie potrzebuje. Chciałbym podziękować wam za wasze wsparcie przez te pięć lat. Wygrałem tutaj moje pierwsze puchary, moje pierwsze trofea z klubem. Przeżyłem tutaj wiele niesamowitych chwil, które na zawsze będą w mojej pamięci. Mam was wszystkich w moim sercu, nie jest łatwo zdobyć jako piłkarz takie wsparcie jakie mi okazaliście i dlatego chciałem was o tym dziś poinformować, zaraz po trenerze i włodarzach klubu. Kolejny raz, bardzo dziękuję… za te wspaniałe pięć lat. Zawsze starałem się być dobrym zawodnikiem na boisku jak i dobrym gościem dla was, kiedy prosiliście mnie o zdjęcie lub koszulkę. Zawsze starałem się dać wam radość na boisku. Dziękuję z całego serca. Do widzenia!  

 


Źródło: atleticomadrid.com

"Niech ktoś w tym klubie nauczy się wpisywać klauzulę 80 milionów za Lucasa"- ?
"odchodzi do ligowego rywala"- ?

dalmare / 3 miesiące temu

Niech ktoś w tym klubie nauczy się wpisywać klauzulę 80 milionów za Lucasa klauzula Rodrigo to jakiś żart Oblaka tak samo. A o klauzuli Griezmanna to już dramat.

Madrito / 3 miesiące temu

Swoje zrobił, byle teraz zarząd dobrze kasę wydał. Gorzej, że odchodzi do ligowego rywala.

kczan / 3 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski