AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2018, 21:29. Na stronie przebywa 261 kibiców.
Strona głównaPrezentacja koszulek niedługo, ale nie w tradycyjn...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Prezentacja koszulek niedługo, ale nie w tradycyjny sposób

17.07.2017; 14:42, Dylan

Jak informują hiszpańskie media, Atlético nie zorganizuje specjalnej prezentacji strojów na nadchodzący sezon. Rojiblancos już od kilku lat nie korzystają z tego typu inicjatyw, przedstawiając nowe komplety jedynie przy okazji jakichś wydarzeń.

 

W Madrycie rozumie się, że dla wszystkich zaangażowanych stron jest to niepotrzebne. Wygodniej i szybciej jest zaprezentować nowe stroje tak jak w ostatnich sezonach: za pomocą social media oraz oficjalnej strony internetowej klubu. Najprawdopodobniej właśnie taki sposób zostanie wybrany także i teraz.

 

Wszystko odbędzie się w porozumieniu ze strategią Nike, które co roku dostarcza Colchoneros nowe stroje. Wiele wskazuje na to, że zostaną one zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu, ponieważ 26 lipca podopiecznych Diego Simeone czeka pierwszy sparing z Tolucą. Według wstępnych informacji, Atlético skorzysta wówczas z wyjazdowego żółtego kompletu.

 

Wzory poszczególnych strojów są już jednak znane od dłuższego czasu, bowiem długi proces planowania, projektowania i produkcji nie ułatwia zachowywania wszystkiego w sekrecie. W social media pojawiają się kolejne przecieki, choć te ostatnie (KLIK) okazały są trafne. Potwierdza to zdjęcie z jednego ze sklepów w Orlando w Stanach Zjednoczonych, gdzie można już kupić nowe koszulki Rojiblancos.Źródło: Mundo Deportivo

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski