AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 19:53. Na stronie przebywa 306 kibiców.
Strona głównaPrzedłużenie kontraktu Juanfrana

Przedłużenie kontraktu Juanfrana

07.03.2019; 14:09, saraokinc

Atlético zaoferowało renowacje kontraktu Juanfranowi.

 

Wiadomym jest, ze Atleti pracuje już nad stworzeniem drużyny na kolejny sezon. Poza ruchami wzmacniającymi skład w związku z możliwymi odejściami, w klubie powoli zrobiono kroki w sprawie Juanfrana - jednego z graczy, którego kontrakt wygasa 30 czerwca (inni to Godín i Filipe). 

 

Rojiblancos zaproponowali przedłużenie kontraktu o jeszcze jeden sezon - do czerwca 2020 roku. Jest to potwierdzenie zaufania jakie darzy klub gracza, który odegrał kluczową rolę w sukcesach z drużyną Simeone. 

 

Obrońca, woli odłożyć decyzję na kilka tygodni. Ważne jest, aby czuł się potrzebny w grupie, tak jak to miało miejsce w ostatnich tygodniach. Był jednym z najlepszych zawodników w starciu przeciwko Juventusowi. W rewanżu w Turynie, będzie musiał zagrać na lewej stronie poprzez nieobecność Filipe i Lucasa.

 

Projekt gry z Juanfranem, byłby kontynuowany w klubie, gdyby zawodnik zgodził się na przedłużenie kontraktu.

 

Francisco Torres osiągnął w Atlético najlepsze wyniki jako piłkarz, sam zawodnik czuje się doceniony, dlatego nie myśli o innych ofertach, które spływają do klubu. Zawodnik oczekuje pozytywnego rozwiązania z Atlético Madryt.Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski