AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 19:18. Na stronie przebywa 285 kibiców.
Strona głównaPrzedostatni trening przed Leagnés

Przedostatni trening przed Leagnés

07.03.2019; 14:33, saraokinc

Atlético zakończyło dziś przedostatni trening przed spotkaniem z Leagnés. 

 

Simeone ćwiczył z jedenastką, którą utworzyliby: Oblak, Arias, Savic, Giménez, Solano (debatujący miałby zająć miejsce nieobecnego Filipe i Lucasa na lewej stronie obrony), Correa, Thomas, Rodrigo, Vitolo, Griezmann i Kalinic. 

 

Prawdopodobnie Juanfran, Saúl oraz Morata znajdą się na ławce w starciu przeciwko Leagnés, aby być w pełni gotowości na wtorkowy mecz przeciwko Juventusowi. 

 

Lucas i Diego Costa, nie trenowali z grupą. Indywidualnie rozpoczęli treningi z piłką. Oczekiwania są takie, iż Lucas miałby powrócić po meczu z Juve, za to Costa chce wrócić na spotkanie z Athletic Bilbao w przyszłym tygodniu. Źródło: marca.com

Ja tylko rzucam poboczne info. Btw MARCA zarówno kilka dni temu, jak i dzisiaj napisała, że Lucas wróci do gry po przerwie reprezentacyjnej, a nie na mecz z Athletikiem.

Dylan / 2 miesiące temu

@Dylan w MARCA napisali ze Lucas będzie juz dostępny w kolejnym tygodniu, zobaczymy. Co do składu na Juventus to dzis na treningu przygotowywali się do sobotniego meczu, dlatego wspominam w artykule tylko o przewidywanej jedenastce na sobotę :)

saraokinc / 2 miesiące temu

Lucas ma wrócić na spokojnie po przerwie na mecze reprezentacji. Z kolei warto wspomnieć, że w kontekście rewanżu z Juventusem przygotowywany skład to Oblak; Arias, Gimenez, Godin, Juanfran; Koke, Saul, Rodri, Lemar; Griezmann, Morata.

Dylan / 2 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski