AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 grudnia 2018, 18:13. Na stronie przebywa 252 kibiców.
Strona głównaRoberto Olabe przedłużył kontrakt do 2021 roku

Roberto Olabe przedłużył kontrakt do 2021 roku

09.03.2018; 18:16, Manian

Roberto Olabe przedłużył do 2021 roku kontrakt z Atlético Madryt. Dotychczasowa umowa pomocnika wiązała go z klubem do końca obecnego sezonu.

 

21-latek przybył do Atleti w 2016 r. i został zawodnikiem rezerw, a w obecnej kampanii rozegrał 19 spotkań w Segunda División B. Coraz częściej jest również zapraszany przez Diego Simeone na treningi pierwszej drużyny i trzykrotnie w trwającej temporadzie znalazł się w kadrze meczowej pierwszego zespołu, lecz nie otrzymał szansy gry.

 

W barwach Colchoneros Olabe rozegrał do tej pory jedno spotkanie, a miało to miejsce 30 listopada 2016 roku w meczu Pucharu Króla przeciwko Guijuelo, kiedy Cholo wpuścił piłkarza na ostatnie dziewięć minut.

 

- Bardzo się cieszę, że mogę nadal być związany z klubem i kontynuować pracę z dnia na dzień jak do tej pory – powiedział Olabe po przedłużeniu kontraktu.

 

- Cieszę się, że mogę trenować z najlepszymi piłkarzami na świecie i uczyć się od nich, choć wiem, że moją drużyną jest Atlético B. Staram się dawać z siebie wszystko – dodał piłkarz.Źródło: atleticodemadrid.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski