AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 25 sierpnia 2019, 10:07. Na stronie przebywa 459 kibiców.
Strona głównaSaúl: Musimy skupić się na tym co nas czeka

Saúl: Musimy skupić się na tym co nas czeka

09.02.2019; 23:03, saraokinc

Przedstawiamy wypowiedzi Saúla po dzisiejszej przegranej 1:3 przeciwko Realowi Madryt. Saúl jak i reszta drużyny nie wini systemu VAR, ale sądzi iż trzeba jeszcze raz, na spokojnie wszystkie nieklarowne akcje przeanalizować. 
 
Przegrana. - To było dla nas doświadczenie. Mecze przeciwko Rayo i Juventusowi będą skomplikowane. Musimy skupić się na tym co nas czeka. 
 
Gra. - Są dni w których grasz lepiej, są dni w których grasz gorzej, ale w tej drużynie widać prace i zaangażowanie. 
 
Dwa przegrane mecze z rzędu. - Jesteśmy w trudnym momencie sezonu po dwóch przegranych z rzędu. Jednak znam swój zespól i wiem, że w tych najtrudniejszych momentach, najbardziej rośniemy w siłę, gramy razem. Musimy być zjednoczeni, zarówno my piłkarze jak i kibice, wtedy wszystko jest łatwiejsze. 
 
VAR. - Oni wszystko widzą kilka razy. To wy będziecie to roztrząsać, my musimy skupić się na grze. Dziś to Real grał lepiej i zwyciężył. Nie sądzę, że to VAR jest winny, jednak trzeba jeszcze raz, na spokojnie wszystkie nieklarowne akcje przeanalizować. 
 
Brak dobrej gry. - To trudny moment w tym sezonie. Kiedy przegrywasz dwa razy z rzędu, ludzie zaczynają mówić, że wina jest tego lub tamtego. Trzeba pracować, nie jest tak źle jak ludzie myślą. Musimy ciągle być krytyczni wobec samych siebie. Rzeczy, które robimy źle musimy poprawić i pracować nad wyeliminowaniem ich. Mamy długi tydzień ciężkiej pracy, także po to, aby odzyskać dobre morale na mecz z Rayo. 
 
Liga Mistrzów. - Mamy gorszy moment sezonu, jednak pozostaje spokojny dzięki drużynie jaką mamy. My w trudnych chwilach rośniemy w sile. Teraz myślimy tylko o spotkaniu z Rayo. Przed nami długi tydzień pracy i samokrytyki. Pokonamy trudne chwile, wiem to. Robiliśmy to juz w poprzednich latach, jak i w wielu momentach obecnego sezonu. 
 
Nastawienie drużyny. - Drużyna nie idzie na dno. Są takie dni jak dzisiejszy, mimo tego jesteśmy silni. Drużna jest zjednoczona bardziej niż kiedykolwiek i to czyni mnie spokojnym. Jeśli bylibyśmy podzieleni lub działby się rozne inne rzeczy, to by mnie martwiło. Jednak jestem spokojny, wrócimy do pracy, aby osiągnąć nasze cele. 


Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski