AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 czerwca 2018, 13:42. Na stronie przebywa 186 kibiców.
Strona głównaŠime Vrsaljko i Lucas z urazami po wieczornym tren...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Šime Vrsaljko i Lucas z urazami po wieczornym treningu

17.07.2017; 20:48, Dylan

Dziś wieczorem piłkarze Atlético zakończyli kolejny intensywny dzień obozu w Los Ángeles de San Rafael. W odróżnieniu od porannej sesji, teraz podopieczni Diego Simeone pracowali przede wszystkim z piłką.

 

Niestety podczas zajęć pech dopadł dwóch zawodników. Šime Vrsaljko opuścił boisko przed czasem, trzymając się za lewe kolano; to samo, które leczył przez ostatnie miesiące. Chorwat udał się do hotelu, gdzie sztab medyczny ma ocenić charakter urazu. Wszystko wskazuje jednak, że to nic groźnego, a trenerzy postanowili podjąć jedynie środki ostrożności. Na konkretne wiadomości trzeba będzie poczekać.

 

Lucas Hernández z kolei skarżył się na problemy z kostką po starciu z Filipe. Młody Francuz nie opuścił zajęć, ale nie brał udziału w niektórych ćwiczeniach. W pierwszej ocenie nie jest to na szczęście poważny uraz. Dyskomfort odczuwał także Juanfran, ale podobnie jak jego młodszy kolega dokończył trening, odpoczywając tylko w konkretnych ćwiczeniach.

 

Nicolás Gaitán natomiast wrócił do trenowania, ale dziś wieczorem robił to tylko indywidualnie pod okiem Óscara Pitillasa. Argentyńczyk nie pracował z piłką, skupiając się na ćwiczeniach, które mają mu pomóc uporać się z urazem mięśniowym.

 

Na koniec sesji Diego Simeone przeprowadził zajęcia taktyczne. Sprawdzana przez niego jedenastka wyglądała następująco: Oblak - Giménez, Savić, Godín, Filipe - Carrasco, Gabi, Thomas, Koke - Correa, Griezmann. Jutro piłkarzy Atlético czekają dwa treningi: o 9:30 i 18:00.Źródło: Mundo Deportivo

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski