AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 15 grudnia 2019, 10:47. Na stronie przebywa 402 kibiców.
Strona głównaSimeone: Nie zapominajcie gdzie jesteśmy.

Simeone: Nie zapominajcie gdzie jesteśmy.

07.04.2019; 01:42, saraokinc

Simeone udzielił wywiadu Moviestar+, pózniej pojawił się na konferencji prasowej. Przedstawiamy wypowiedzi trenera: 

 

Gol Suáreza. - Mecz był dla nas trudny. Wykonaliśmy dużą prace, aż do momentu kiedy Suárez rozwalił nam cały mecz. 

 

Wyrzucenie Costy. - W jedenastu meczach, sześć razy zostaliśmy wyrzuceni z boiska. Cos robimy źle. Zapytałem sędziego i powiedział mi co powiedział Diego, jednak Costa zaprzecza iż to wypowiedział. Inni piłkarze, również powiedzieli wiele rzeczy - ich nie wyrzucono. My to widzimy i ich nie wyrzucają, ale to nie usprawiedliwia Costy. 

 

Inne traktowanie. - Jeśli sędzia mówi, iż został obrażony, wyrzucenie było słuszne. Ale nie zawsze jest tak samo, nie zawsze… Wyrzucili Torresa… ikonę. Po tym zdarzeniu, mogą nas wszystkich wyrzucić. 

 

Koniec sezonu. - Sezon się jeszcze nie skończył, w żadnym wypadku. Zwyciężyliśmy w Superpucharze Europy, walczymy aby pozostać na drugim miejscu w lidze. To negatywne? Ja to uwielbiam. Nie zapominajcie gdzie jesteśmy. 

 

Posiadanie piłki. - FSV Mainz 05 wygrał 5:0 z 34 % posiadania piłki. To co się liczy, to gole. 

 

Sezon. - Dobry dla Rodrigo, Thomasa, Giméneza, który gra fenomenalnie w tym sezonie. Jesteśmy w trudnym momencie sezonu i jesteśmy tego świadomi. Te wszystkie sytuacje pomagają nam stawać się lepszymi. Trzeba wyróżnić utalentowanych piłkarzy, których mamy. 

 

Samokrytyka. - Nie powiedziałem, że przegraliśmy przez wyrzucenie Costy. Chcę abyśmy rywalizowali do końca. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski