AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 czerwca 2019, 21:17. Na stronie przebywa 327 kibiców.
Strona głównaSimeone: Przyjdą w końcu efekty naszej pracy

Simeone: Przyjdą w końcu efekty naszej pracy

08.01.2019; 22:38, saraokinc

Diego Simeone pojawił się na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem przeciwko Gironie w Pucharze Króla, który odbędzie się o godzinie 19:30 na  Estadio Montilivi. Ostatnie spotkanie przeciwko Gironie miało miejsce 2 grudnia w rozgrywkach La Liga, zakończyło się ono remisem 1:1. Przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi trenera. 

 

Lemar: - Ogólnie rzecz biorąc wszyscy w drużynie czują się dobrze, Lemar jest dla nas bardzo ważny. Potrzebujemy cierpliwości w jego sytuacji, aby stal się fundamentalnym zawodnikiem w naszej drużynie. To przyjdzie prędzej czy pózniej, znajdziemy jego najlepszą wersje, którą nosi w sobie. 

 

VAR: - Mecz zawsze jest zależny od decyzji arbitrów, są one spontaniczne na polu gry, ale także są one podejmowane ze spokojem. Każda drużyna ma sytuacje w której sędzia pomógł i w której zaszkodził.  Z czasem system ten polepszy się, pozostaje czekać

 

Sprawy do załatwienia: - Mec z Gironą to ważne spotkanie, to bardzo dobry rywal, który komplikuje grę. Teraz o niczym innym nie myślę. Mam nadzieję, ze w nowym roku będzie się liczył tylko futbol i futbol.

 

Znaczenie Pucharu Króla: - Przywiązujemy wagę do meczów towarzyskich, do pucharu czy w Champions League. Każdy mecz jest tak samo ważny jeśli grasz w koszulce Atletico. Spróbujemy grać tak jak wymagają od nas tego kibice, to się nie zmieni. Wierzymy ze możemy wygrać z Gironą. 

 

Optymistyczne podejście: - Zawsze jestem optymistą, trzymam się tego. Klub rozwiązuje rozne sytuacje, które są dla nas ważne. Jeśli chodzi o rynek transferowy, temat będzie gorący do 31. 

 

Griezmann: - Trenuje jak wszyscy, jednak to jeden najbardziej ambitny zawodnik. 

 

Dobrze i zle w Atlético: - Najważniejszą rzeczą jest to, że pomiędzy naszym pierwszym meczem w Maladze a dzisiejszą sytuacją jest wiele podobieństw. To, co pozwala mi patrzeć w przyszłość, to nie uciekanie od teraźniejszości, to kontynuowanie pracy. Jeśli wszyscy będą na właściwej drodze przyjdą w końcu efekty. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski