AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 kwietnia 2019, 14:26. Na stronie przebywa 182 kibiców.
Strona głównaSimeone: "Wiadomość do Kalinicia jest taka, b...

Simeone: "Wiadomość do Kalinicia jest taka, by nadal ciężko pracował"

03.11.2018; 18:52, Kuszlyk

Po zremisowanym 1-1 spotkaniu z Leganés Diego Simeone tradycyjnie pojawił się na konferencji prasowej. Poruszone tematy to między innymi wrażenia po meczu oraz Nikola Kalinić.

 

Różnica między połowami: "W pierwszej połowie nie graliśmy do końca tego, czego chcieliśmy. W drugiej nam się to udało. Graliśmy wertykalnie, głęboko i biegaliśmy z dużą intensywnością. Udało nam się wykorzystać błąd rywala i strzelić gola. Koniec końców Leganés również wykorzystało swoją szansę i wyrównało wynik."

 

Gelson i wiadomość do Kalinicia: "Gelson dostarczył nam szybkości i nieprzewidywalności. Chcieliśmy napastnika, który nie opiera się na silnym pozycjonowaniu jak Kalinić, lecz kogoś, kto jest w stanie przedrzeć się przez rywali i dodać tempa naszym kontratakom. Wiedzieliśmy, że Leganés ma solidnie zorganizowaną obronę i potrzebowaliśmy kogoś, kto sprosta niewielkim przestrzeniom. Wiadomość do Kalinicia jest taka, by nadal ciężko pracował. Gelson miał udział przy strzelonej bramce i zaprezentował się dobrze. Ufam każdemu ze swoich piłkarzy. Przegraliśmy finał w ostatnich dwóch minutach, co pokazuje, jak wielką mają wartość. Każdy powinien być gotowy do gry, bo każdy zagra."

 

Stałe fragmenty: "W zbliżającym się tygodniu trzeba poprawić błędy z ostatniego meczu."

 

Strategia na mecz: "Pierwsze dziesięć minut trzymaliśmy się dobrze. Potem mieliśmy dołek, lecz w drugiej połowie zagraliśmy zupełnie inaczej."

 

Costa: "Szanujemy całą grupę i nigdy nie rozmawiamy o piłkarzach, których z nami nie ma."Źródło: Marca

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski