AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 19:53. Na stronie przebywa 311 kibiców.
Strona główna Simeone: To okazja dla niektórych graczy

Simeone: To okazja dla niektórych graczy

05.12.2018; 01:18, saraokinc

Przedstawiamy wypowiedzi trenera z konferencji prasowej przed meczem z Sant Andreu. 

 

Co musi zrobić gracz Atlético, aby wygrać nagrodę indywidualną? - Granie w Atlético jest o wiele trudniejsze niż w innych klubach, ponieważ nasza historia jest inna. Co do Griezmanna, powtórzę to, co powiedział. Byłbym szczęśliwy z powodu tego, co mi się przydarzyło się w tym roku, był mistrzem świata i to wielkie osiągnięcie. Każdy może zdecydować lub wybrać i wybrać to, co uważa za najlepsze. Ale dla mnie najlepszymi byli Varane i Griezmann. 

 

Diego Costa. - Diego przejdzie operacje. od dawna zmaga się z wieloma trudnościami, potrzebujemy go w pełni. Jestem szczęśliwy, ponieważ będziemy mieli bardzo ważne wzmocnienie na koniec sezonu. 

 

Zimowy rynek. - Zasadniczo nie rozmawialiśmy z ludźmi z klubu. Szukam rozwiązań, które pozwalają nam konkurować, mamy kilka opcji na tą pozycje i zobaczymy, kto jest lepiej dopasowany do tego, czego potrzebuje zespół. 

 

Czy Atletico nie nagradza swoich graczy? - Rozśmieszacie mnie, ponieważ chcecie, żebym powiedział to, co wiecie... Courtois poszedl do Realu i został pierwszym bramkarze,  kiedy był z nami, był to Keylor Navas. Wiecie, nie musicie, są rzeczy, które jeśli mówicie, to nie ma sensu ... W tym świecie piłki nożnej wiesz, gdzie jesteś i musisz wiedzieć gdzie jesteś i co masz, żyje się wtedy lepiej. 

 

Drugi mecz z Sant Andreu. - To okazja dla niektórych graczy, którzy mieli mniej minut i potrzebują tych minut aby pokazać, dlaczego są w Atlético de Madrid, zwłaszcza dla Gelsona, Kalinica, którzy mieli mniej szans do gry. Gdybym był na jego miejscu, żyłbym z wielkim entuzjazmem w obliczu tego, co ma nadejść. Znają mnie, idę za tym, co widzę, a dla mnie mecz pucharowy zawsze ma dużą wartość dla tego, co ma nadejść i będę to oceniał w ten sposób.

 

Kalinic. - Potrzebujemy go, szukaliśmy gracza, który daje nam dobrą pozycję, skupioną wokół przyciągania tych ze środka. Dobrze pracuje nad tym, czego potrzebuje zespół. Mam nadzieję, że od jutra będzie mógł wykorzystać okazje, aby grać i pokazać wszystko co ma do zaoferowania. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski