AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 czerwca 2019, 21:16. Na stronie przebywa 317 kibiców.
Strona głównaSimeone: Wykonali dziś wielką pracę

Simeone: Wykonali dziś wielką pracę

14.01.2019; 00:12, saraokinc

Simeone na konferencji wypowiedział się na temat VARu oraz na temat przedłużeń kontraktów poszczególnych piłkarzy. Przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi trenera po wygranym meczu z Levante. 

 

Najlepszy mecz sezonu: - Zgadzam się z tobą w stu procentach, był jednym z lepszych meczów w tym sezonie wraz z meczem przeciwko Borussi Dortmund. Był to dobry mecz ponieważ graliśmy bardzo wysoko. Zagraliśmy z mocnym rywalem dlatego mecz był na wysokim poziomie. 

 

Ocena sędziowania: - Byłem bardzo zadowolony z gry zespołu. Pogratulowałem zawodnikom ponieważ utrzymali regularność w grze. Na końcu zawsze najważniejszy jest wynik, nie detale. 

 

Lewa strona: - Vitolo wszedł w mecz z myślą, iż może wystąpić oraz entuzjazmem. Kontuzje nie pozwalały mu występować, sam zawodnik mocno się tym martwił, miał nadzieje że sytuacja się poprawi. Vitolo kiedy gra daje nam dużą jakość w ataku, podobną jaką posiada Griezmann. Dają nam wiele rozwiązań w ataku. Mamy nadzieję, że utrzyma ciągłość gry i pozostanie silny na to co przed nami. 

 

VAR i “ręka”: - Dodawanie kolejnych opinii nie pomaga, Ci którzy muszą podejmować decyzje wiedzą jak to robić, aby wszystko było bardziej przejrzyste i lepsze. Czasami kiedy jest ręka jest karny, a czasami nie. 

 

Gratulacje dla piłkarzy: - Czułem potrzebę aby ich wyściskać. Ja bardzo przeżywam to co się dzieje na boisku. Poszedłem ich wyściskać ponieważ wykonali dziś wielką pracę. 

 

Odnowienie kontraktu Oblaka: - Mówię tam, gdzie muszę mówić, kiedy jest to najważniejsze, tutaj nie ma to sensu.

 

Godín: - Wyobrażam sobie nadal Atlético z Godínem jest nasz i mam nadzieję, że będzie grał długo na takim poziomie jakim gra teraz. Ma za sobą trzy znakomite mecze, potrzebujemy go właśnie takiego - to nasz kapitan.

 

Wzmocnienia w okienku transferowym przy wielu kontuzjach w obronie: - Wzmocnienia jak i transfery, omawiam z klubem. Kontuzje, zdarzają się większości zespołów, ponieważ był to inny rok, staramy się powoli je wyeliminować.Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski