AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 marca 2019, 23:50. Na stronie przebywa 229 kibiców.
Strona głównaSprzedaż Vietto wysokim priorytetem klubu

Sprzedaż Vietto wysokim priorytetem klubu

07.08.2018; 00:12, Kuszlyk

Atlético wyraźnie wskazuje dwóch zawodników, którzy muszą opuścić kadrę jeszcze w tym okienku. Jednym z nich jest Kevin Gameiro, a drugim Luciano Vietto. Francuz jest blisko transferu do Valencii, lecz Argentyńczyk ma duży problem ze znalezieniem klubu, który mógłby być zainteresowany jego usługami.

Luciano Vietto nie znajduje się w planach Diego Simeone na kolejny sezon. Argentyńczyk trenuje razem z drużyną i występuje w sparingach, lecz jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie ma szans na zaistnienie w Atlético. Jego zadaniem jest pokazanie maksimum swych umiejętności, by przyciągnąć uwagę jak najsilniejszych klubów.

Z Argentyńczykiem jest taki problem, że w chwili obecnej żaden klub nie jest nim zainteresowany. Władze Atlético traktują jego sprzedaż bardzo priorytetowo i chcą tego dokonać jeszcze w tym okienku.

Luciano Vietto poprzednie dwa sezony spędził na wypożyczeniach. W Sevilli rozegrał 31 spotkań, w trakcie których 10-krotnie trafił do siatki. W Valencii zagrał w 18 meczach, zdobywając łącznie 5 bramek, z czego trzy to hat-trick strzelony Las Palmas w ramach Copa del Rey.
 Źródło: AS

Ale to zdjęcie jest wymowne. Niespełniony talent, choć w jakimś słabszym klubie la liga mógłby się odnaleźć

AfanasolBenz / 7 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski