AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 marca 2019, 23:52. Na stronie przebywa 255 kibiców.
Strona głównaTransfer Kalinicia zablokowany do momentu odejścia...

Transfer Kalinicia zablokowany do momentu odejścia Gameiro

08.08.2018; 18:47, Kuszlyk

Transfer Nikoli Kalinicia jest już praktycznie potwierdzony. Oba kluby wyraziły zgodę co do kwoty transferowej, a sam zawodnik przyleciał do Madrytu, gdzie wyczekuje na możliwość przeprowadzenia badań lekarskich. Pozostał już tylko jeden warunek, by transfer ostatecznie doszedł do skutku - jest to transfer Kevina Gameiro do innego klubu.

Francuz wielokrotnie dawał znać, że jest zainteresowany opuszczeniem Atlético na rzecz Valencii. Po długo trwających negocjacjach obie drużyny doszły do porozumienia w kwestii 16 milionów euro jako natychmiastowej opłaty. Problemem pozostają jednak dodatkowe bonusy w formie zmiennych, które zdaniem madryckiego klubu są niezadowalające.

Co więcej Borussia złożyła ofertę w wysokości 23 milionów euro, w kierunku której władze Atlético spoglądają o wiele łaskawiej. Pomimo, że francuski napastnik jest skłonny dołączyć do Valencii, być może będzie zmuszony zadecydować pomiędzy transferem do niemieckiego klubu lub pozostaniem w Madrycie. Kontrakt Kevina Gameiro z Atlético nadal jest ważny przez dwa lata.

Dopóki nie wyjaśni się sytuacja z Kevinem, dopóty transfer Nikoli Kalinicia nie zostanie potwierdzony. Po dzisiejszym meczu z Cagliari (na zgrupowaniu którego znajduje się także Kevin Gameiro) Diego Simeone wyleci do Madrytu, by osobiście spotkać się z Chorwatem.Źródło: Marca

Nie masz racji. Moim zdaniem Gameiro na ławkę jest idealny. A nawet jeśli nie jest to ja jako kibic również Milanu gwarantuje, że Kalinic jest fatalny.

majer / 7 miesięcy temu

W sumie to co to ma za znaczenie, z którym z nich zostaniemy? Obaj będą grali ogony i to bardzo przeciętnie. Brać tańszego.

steken / 7 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski