AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 maja 2019, 18:56. Na stronie przebywa 257 kibiców.
Strona głównaWalka o trzy cenne punkty

Walka o trzy cenne punkty

08.12.2018; 01:21, saraokinc

Dziś o godzinie 13:00 na Wanda Estadio Metropolitano, Atletico zmierzy się z Deportivo Alaves, które aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a różnica pomiędzy Atleti a Alaves to jeden punkt. Po remisie z Sevillą oraz porażce z Gironą w pucharze króla, przybysze z Mendizorrotza, na pewno będą  starać się rozegrać dobry mecz i wywalczyć trzy cenne punkty, które pozwolą im wspiąć się wyżej w tabeli. 

 

 

 

 

Powołania: 

 

Bramkarze: Adán, Oblak

 

Obrońcy: Arias, Savić, L.Hernandez, Giménez, Montero

 

Pomocnicy: Thomas, Saúl, Lemar, Rodrigo, Gelson, Vitolo, Toni Moya

 

Napastnicy: Griezmann, Kalinic, Correa, Borja G., Joaquin

 

 

Przedstawiamy wypowiedzi trenera na konferencji prasowej przed tym meczem:

 

 

Wyniki u siebie i na wyjeździe: - Łatwiej jest wygrywać u siebie, ale drużyny rywalizują jak zawsze, musimy skupić się na klasyfikacji, zarówno u siebie, jak i na wyjeździe.

 

 

Wzmocnienia: - Nie rozmawialiśmy z klubem, musimy wzmocnić tych, którzy już tam są i nad tym pracujemy. Kalinic, Correa, Gelson jak i Vitolo może grać za Griezmannem.

 

 

Transfery: - Nie rozmawialiśmy o tym, ale jak zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania. Mam nadzieję, że Kalinic zdobędzie potrzebną mu ciągłość, że Correa nabierze precyzji, a Gelson powtórzy mecz z Sant Andreu ... Vitolo to szansa na grę za Griezmannem - mamy rozwiązania.

 

 

Boca-River: - Nie ma to znaczenia, mam tylko nadzieję, że będzie to spokojny mecz, ale ja skupiam się na Alavés. 

 

 

Różne połowy z Sant Andreu. - Zostaję przy tym co było dobre w tym meczu, mam nadzieję ze to pokazuje naszą grę i to co nadejdzie. 

 

 

Saúl: - Gdyby był nim, byłby dumny że mogę grać na rozmaitych pozycjach. Może grać na środku lub na lewej stornie, ma wysoki poziom taktyczny. Kiedy jesteś trenerem takiej ekipy, chcesz graczy, którzy dadzą Ci takie opcje jak Saúl, jest to piłkarz spektakularny. 

 

 

Alavés: - To bardzo konkurencyjny zespół, z grą bardzo podobną do naszej. Wysoki pressing zwłaszcza w środku. Wszystko co robią jest niezwykłe w tym sezonie.

 

 

Maxi Gómez: - Byłoby brakiem szacunku rozmawiać o graczu, który nie jest z nami. Nie uważam za stosowne komentować tej sprawy, ponieważ nie jest on z nami. 

 

 

Godín: - Ważne jest, że zaczyna czuć się dobrze i ma chęć gry i pomocy drużynie, potrzebujemy ich czwórki, są bardzo ważni dla zespołu. Źródło: własne/marca.com

ta strona umiera, nie jest aktualizowana, a posty coraz gorszej jakości

kulbik91 / 5 miesięcy temu

Dlaczego nie ma tego meczu w sekcji "Następny mecz" po prawej stronie? Do tego nadal widnieje wynik 1:2 w meczu z Monaco.

Jaruzel / 5 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski