Borussia Dortmund vs Atletico Madryt
0dn.11godz.2min.
12.20 X3.60 23.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zwycięstwo, lider grupy i 1/8 finału.

Przedstawiamy niektóre wypowiedzi z konferencji prasowej trenera, po wygranym meczu z AS Monaco 2:0.

Simeone: „Mecz był bardzo dobry, aż do 70 minuty, a potem skończyło nam się energia.”

Lemar. – Mówię o zespole w ogóle, to było bardzo dobre spotkanie do 70 minuty. Szukaliśmy, jak zranić ich ofensywnie z dobrą mobilnością, byli zamknięci. Potem, jak skończyła nam się energia, sobotni wysiłek urósł i skomplikował koniec.

Porównanie z ostatnią Ligą Mistrzów. – W meczach z Qarabagiem nie znaleźliśmy drogi do strzelenia goli.  W tym turnieju jest to bardzo skomplikowane, ponieważ to właśnie gole są decydujące. W tym roku gramy dobrze w Lidze Mistrzów, wracamy do drugiej rundy.

Pięć klasyfikacji w ciągu sześciu lat. – Potrzebowaliśmy tego kroku, odkąd zaczęliśmy Ligę Mistrzów, zespół przyszedł z wyraźnymi celami na ten sezon. W wyniku tego, co wydarzyło się w zeszłym roku, z wyjątkiem Borussii, gdzie spieprzyliśmy pod koniec, gramy bardzo dobrze w Lidze Mistrzów.

Druga połowa. – Aż do 70 minuty było bardzo dobrze, a potem zabrakło nam energii, rywal rósł w siły.

Gra u siebie. – Fani znów byli wspaniali, w drugiej połowie, kiedy pojawiły się trudności, fani byli bardzo dobrzy. My potrzebowaliśmy ich, są ważni, stadion jest bardzo ważny również dla rywali. W meczach na wyjezdzie nie mamy złych wyników.

Finał na Metropolitano. – Nie myślę o tym za wiele. Nie ma sensu narazie tego analizować.