AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 stycznia 2019, 20:59. Na stronie przebywa 210 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika dalmare


Profil użytkownika dalmare

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: dalmare
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 26.07.2014; 22:27
  • Punktów: 120
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 23
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 21 dni temu

Po MŚ MUnited wykładało klauzulę i angaż 9 mln rocznie.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Pod meczem pisze się o meczu, zwłaszcza tak ważnym: o przejście lidera, dramatycznym przez brak filaru defensywy, zejście z kontuzją napastnika, konieczność przetrzymania determinacji (takiego) rywala po stracie przezeń gola.
Jeśli jak twierdzisz nie jesteś na tyle zaangażowany by mecz cię poruszył i by o tym napisać, to po prostu nie spamuj w odpowiedzi na wyimaginowane skrzywdzenie.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Faktycznie dziwi mnie że na stronie klubowej pod Atletico-Barcelona kibice aktywują się dopiero z powodu mojego komentarza. " Dziwi Cię to?" Tak.
"...Strasznie mnie dziwi po co te komentarze i chęć wywyższenia się intelektualnego na tle 'szarej masy' kibiców tego forum, która aż bije z tych kilku, przeszytych wyszukanym słownictwem..."- <Żebyście tyle uczuć i weny oddali dramatycznemu meczowi swego zespołu nie byłoby zdziwienia i komentarza.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

"I co takiego złego jest w tej wypowiedzi..."- Nie napisano że w wypowiedzi jest coś złego; błąd dyskusji zwany rozszerzeniem.
"...co takiego złego jest w tej wypowiedzi, biorąc pod uwagę, że większość spotkań nie da się oglądać..."- < W tym zdaniu kilka na raz błędów dyskusji: poza przypisaniem rozmówcy niewypowiedzianych treści, odwołanie się do argumentu rzekomego stanu ogólnego.
Prawda obiektywna: percepcja zależy od poziomu świadomości; tak w przypadku odbioru sztuki, meczu, jak każdego obserwowanego zdarzenia i zjawiska.
Tu, w przypadku obu wpisów, dziwi mnie autorytarność, i brak wyczuwalnej więzi; wielu odbiera inaczej skoro na Wanda przychodzi po 60 tysięcy kibiców.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

"Mecz nudny jak flaki z olejem (...) Mecz bez historii."- jaka świadomość taka percepcja

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Nie było w składzie Godina, wtedy obrona gra gorzej. Warto przyjrzeć się jak padł 1-1, tego można się uczyć: Carrillo z Tarinem skupiają uwagę, Tarin cofa się na puste miejsce by przyjąć centrę, Carrillo obiegiem melduje się w 5tce i wbija podanie Tarina.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

"Dużo kreowaliśmy czy..." itd- Kibicu, jak pragnę zdrowia...
>
footballfullmatch.com/uefa-cha
mpions-league/atletico-madrid-
vs-club-brugge-03-10-2018/

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Jakie "wkrótce". Znane już "prędzej czy póżniej" i komplementy dla Italii i Florencji, babcia ich była z Roccamonfina, prov. Caserta (pod Neapolem), a pytania zadawała włoska LaGazzetta dello Sport.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Liczyłam że się odwołają, nisko oceniłam tutejsze opinie o sytuacji z Griezmannem.

dalmare
Komentarzy: 23
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

"A co ma zaangażowanie do personaliów?..."
Właśnie, co? bo nie wpadłabym na pomysł by wypisywać, że "zaangażowanie i zmiana nastawienia", a nie znacząca korekta personalna, ma być sposobem na przyszłą konkurencyjność wobec Realu.
A przede wszystkim- niezła czelność te bzdury o niezaangażowaniu, wyślij kawalerię na czołgi a gdy polegną obrażaj. Real zagrał tym razem nieprzewidzianie nadzwyczajnie, takową ma głębię potencjału, i na aż taki Real po prostu nie byli dość mocni: brak im taranu i rzeczywistych skrzydłowych, nie istnieje prawa strona, nie ma personaliów na boczne pionowe pary, Koke na prawej bo tam pożary, 21 i 9 to nie ta liga, Carrasco i Griezman to lekkozbrojni, a Real nieoczekiwanie stawiał betonowy mur przed 16ką; zmiennicy Atletico obniżają poziom, podczas gdy zmiany Realu to dodatkowa jakość. Pogląd przeciw poglądowi, nikt nie oczekuje odpisywania.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski