AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 marca 2019, 23:48. Na stronie przebywa 207 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Dylan


Profil użytkownika Dylan

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Dylan
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 23.05.2011; 00:00
  • Punktów: 35295
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 4395
  • Newsów: 4213
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 16 dni temu

Ja tylko rzucam poboczne info. Btw MARCA zarówno kilka dni temu, jak i dzisiaj napisała, że Lucas wróci do gry po przerwie reprezentacyjnej, a nie na mecz z Athletikiem.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 16 dni temu

Lucas ma wrócić na spokojnie po przerwie na mecze reprezentacji. Z kolei warto wspomnieć, że w kontekście rewanżu z Juventusem przygotowywany skład to Oblak; Arias, Gimenez, Godin, Juanfran; Koke, Saul, Rodri, Lemar; Griezmann, Morata.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 18 dni temu

Prędzej Juanfran, który na lewej obronie gra paradoksalnie lepiej niż na prawej i jest dość oczywistym wyborem przy zdrowym Ariasie.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 19 dni temu

Nie w stopie, a w łydce, bo to kontuzja mięśnia płaszczkowatego.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 23 dni temu

Nie ma chyba lepszej powtórki niż ta. Chiellini przesadził z reakcją, ALE faul jest faktem, czy to się podoba, czy nie.

https://www.youtube.com/watch?v=3MW32ehxT1g

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 23 dni temu

Był i potwierdzi Ci to każdy sędzia lub osoba znajaca przepisy. Chiellini przesadził z reakcją, ale faul był i tutaj, niestety, pola do dyskusji nie ma.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 23 dni temu

A jakie były nieprawidłowości w sędziowaniu? VAR słusznie cofnął karnego i słusznie nie uznał gola Moraty.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 1 miesiąc temu

Podobno, według niektórych, o Simeone dobrze albo wcale.

No to wcale.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 3 miesiące temu

Mam nadzieję, że niedawni zwolennicy "zatrzymania Griezmanna za wszelką cenę" oraz głosiciele opinii, że "Griezmannowi nalezy się tyle pieniędzy, ile tylko chce, byle został" sa zadowoleni z efektów, jakie niesie ze sobą to, co zrobił klub. Sprawdza się bowiem wszystko to, o czym mądrzejsi od Was (w tym ja) ostrzegali: nie dość, że sportowo zmieniło się tyle co nic, to do konfliktów w szatni dochodzą problemy ekonomiczne (te akurat były proste do przewidzenia, wystarczy umieć dodac do siebie kilka cyferek, poziom gimnazjum), które spychaja klub pod ścianę. Wszyscy pozostali piłkarze są bowiem niedopłaceni (w realiach dzisiejszego rynku zarabiają grosze), a ponieważ pensje Griezmanna i Simeone (w sumie blisko 40 milionów euro (!) za sezon) ostatecznie wypchały nasz salary cup, nie ma opcji przedłużyć z nikim kontraktu, bo po prostu nas nie stać, by płacić komuś więcej. Dlatego Oblak gra na umowie sprzed dwóch czy trzech lat, mając już właściwie w dupie oferty nowego kontraktu (co przy takim traktowaniu ze strony klubu jest zrozumiałe) i dlatego Bayern może spokojnie oferować Lucasowi POTROJENIE zarobków, które na ten moment w Atleti nie mają się nijak do jego formy/wartości/statusu w klubie. Choćby sam piłkarz nie chciał odchodzić, to nie jest też idiotą, by grać za grosze i poświecać swój stan konta na rzecz stanu konta naczelnego gracza Fortnite'a i nadwornego pajaca z numerem 7, który poziomu światowego nie prezentował gdzieś od 2016 roku (a biadoli o jedzeniu z jednego stołu z Ronaldo i Messim). Reasumując, jeśli nie zimą, to latem oddamy zapewne najlepszego i najbardziej utalentowanego obrońcę na świecie za czapkę gruszek (tak, w tym przypadku i przy obecnych realiach te 80 milionów euro to dla Bayernu promocja, nawet jesli nie zwykli nigdy wydawać takich pieniędzy; a jak nie dla Bayernu, to dla jakiegokolwiek klubu pokroju PSG czy United, z którymi zresztą rozmawiał już Gil), by mieć za co omamić jeszcze choć kilku zawodników, podnosząc im kontrakty. Jeśli Wy nie widzicie, jakim memem i pośmiewiskiem jesteśmy na tle największych i poważnych klubów, to musicie być albo ślepi, albo głupi. Innej opcji nie ma. I nie, to nie jest pesymizm - to jest realizm, bo taka jest po prostu smutna rzeczywistość i wierzchołek góry lodowej, o który prędzej niż później spektakularnie się rozbijemy, nie wspominając już o żenującym stylu, jaki prezentujemy w 9/10 meczów. Smutne to, ale prawdziwe.

PS: Możecie darować sobie teksty typu "Znowu Dylan udaje, że pozjadał wszystkie rozumy", bo ani mnie to nie dotyka, ani to nie jest prawdą, bo mam rację i dobrze o tym wiecie. Po prostu w pewnych tematach warto słuchać ludzi, którzy wiedzą nieco więcej i znają nieco więcej.

Dylan
Komentarzy: 4395
Newsów: 4213
Dodano: 4 miesiące temu

Z bardzo prostej matematyki - mają lepszy bilans z nami, a my nie zdobędziemy więcej punktów od nich. Rozumiem, że jeden mecz fajnego futbolu omamił Was na kolejny miesiąc, ale wolę nie dawać się zwodzić pozorom i pozostać realistą w kwestii klubu-memu, jakim na co dzień jesteśmy. A narzekam, bo jest na co, ot co. Chyba że według Was w tym klubie i zespole wszystko funkcjonuje na tip top, no to chylę czoła i uciekam zanim i mnie dopadnie ta zaraza.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski