AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 stycznia 2020, 06:55. Na stronie przebywa 226 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Jaro95


Profil użytkownika Jaro95

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Jaro95
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 03.02.2016; 12:25
  • Punktów: 3805
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 752
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 6 miesięcy temu

Już był u nas nowy Mascherano i nowy Aguero. Pierwszy skończył w Zenicie, drugi kopie się po czole dalej u nas i dręczy kibiców swoją nieudolnością w grze. Dajcie spokój z takimi porównaniami.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 6 miesięcy temu

Albo drugi Siqueira, albo następca Filipe jeśli ten zdecyduje się zostać.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 6 miesięcy temu

Tu bardziej chodzi chyba o strzał marketingowy i zniżki u Mendesa przy przyszłych transakcjach. Nie widzę innego powodu dla którego mielibyśmy za tego smyka dawać tyle hajsu.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 9 miesięcy temu

I pomyśleć, że niektórzy twierdzili, że Griezmann jest dzbanem. To jak nazwać to?

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 9 miesięcy temu

Niech spada nawet za 20 mln. To jest niepojęte by po czymś takim mieć do kogokolwiek pretensje. Można mówić wiele o kibicach Realu ale może przez to, że mają takie wymagania klub osiąga takie sukcesy. Pepe zrobił kiedyś coś podobnego i dostał podobną karę, by potem stać się jednym z najlepszych obrońców na świecie. Mam nadzieję, że ten małpiszon szybko wyleci z klubu. W moich oczach stracił bardzo wiele po swoich wyczynach w tym sezonie.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 11 miesięcy temu

Cholismo cholismem, ale spójrzmy jakich mamy graczy i co prezentują w tym sezonie. Do tej pory w LaLidze Griemzmann ma 12 bramek, a drugi najlepszy strzelec zespoły ma ich....dwie. DWIE BRAMKI! To jest jeden wielki dramat. Nie chce myśleć co by było bez Griezmanna w tym sezonie.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 11 miesięcy temu

Będziemy zapewne oglądać słabą dla oka piłkę, ale jest gwarantem 3 miejsca i bycie w czołówce najlepszych zespołów Europy. Dużo osób chce odejścia Cholo ale jakoś nie widzę by rzucali sensownymi nazwiskami trenerów którzy mieliby go zastąpić, nie wspominając o argumentach za. Samo pozbycie się trenera nie zbawi naszego zespołu.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 11 miesięcy temu

To może być drugi Gimenez. Chętnie bym go widział w przyszłym sezonie za Savicia.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

@Manian Przez kilka ostatnich sezonów nie potrafimy ściągnąć 9tki, bo każdy kopie się po czole. W ostatnich sezonach cały czas to Griezmann ciągnie nasz atak. Nie inaczej jest w tym sezonie. Miał go trochę wyręczać w tym sezonie Costa ale i on kopie się po czole i ciężko stwierdzić czy wróci do dawnej formy. Correa trochę się poprawił w tym sezonie ale to wciąż za mało. Widocznie zarząd stwierdził, że ciężko będzie znaleźć następce za 100 mln które mogliśmy otrzymać. Trzeba ściągnąć porządnego następce, bo bawienie się w transfery na zasadzie "a może odpali i będzie kolejny talent" już nie działa. Może być też tak, że zarząd zaplanował podwyższenie klauzuli by latem go sprzedać nawet za 150.
Wstrzymajmy się jeszcze z ocenami tego sezonu. W lidze mamy niewielką stratę do Barcy, w Copa Del Rey wszystko jest możliwe, a w LM pokazaliśmy, że potrafimy grać z najlepszymi. Z Juve nie jesteśmy na straconej pozycji i nie ma co patrzeć na mecz z Club Brugge. Juventus też przegrał z Young Boys. Pierwszą część sezonu gramy w ostatnich latach słabo, a drugą część mamy wyśmienitą. Poczekajmy co pokażą piłkarze w styczniu i lutym. To będzie bardzo ważna część sezonu.

Jaro95
Komentarzy: 752
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

I co takiego złego jest w tej wypowiedzi,biorąc pod uwagę, że większość spotkań nie da się oglądać i można w o wiele lepszy sposób spożytkować ten czas?

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski