AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2018, 18:46. Na stronie przebywa 465 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Jaro95


Profil użytkownika Jaro95

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Jaro95
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 03.02.2016; 12:25
  • Punktów: 3735
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 738
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 10 dni temu

Transfer Gameiro do nas nie był ani dobry, ani zły.Tyle ile mógł to strzelił. Zapamiętam go na pewno z meczu Pucharu Króla z Barceloną w rewanżu gdzie zmarnował karnego, by za chwile strzelić bramkę z akcji. Jednak wolałbym żeby został. Kalinić to tragedia,a biorąc pod uwagę skłonność do kontuzji Costy możliwe, że będzie często grał :/

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Jestem w miare przyzwyczajony do oglądania defensywnej gry, ale nie dało się tego oglądać. Kostaryka cofnięta głęboko od początku spotkania i Brazylia która myślała na początku spotkania, że mecz się sam wygra. Cieszę się mimo wszystko zwycięstwem Brazylii, a Kostaryki nie jest mi nawet żal.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Cieszę się, że zostaje bo to oznacza, że mamy przekozacki skład, ale jestem zniesmaczony tą całą otoczką. Oglądałem to z zażenowaniem i nawet nie dowierzałem w to co widzę, pomijając już nawet to co mówił. W pewnym sensie mu współczuje, bo jeśli nie będzie grał na miarę swojej pensji to marnie widzę jego los na Metropolitano. Z drugiej strony jednak nie owijał w bawełnę, tylko mówił jak jest, to normalne, że piłkarze wybierając klub zwracają w szczególności uwagę na zarobki.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Świetna praca. Brawo Panowie! :)

W kwestii Correi to uważam, że niezbyt dobrze pokierowano jego karierą. Zazwyczaj gdy jakiś przychodzi jakiś zawodnik z lig amerykańsko-południowej do Europy to jest od razu wysyłany na wypożyczenie do jakiejś ligi holenderskiej czy portugalskiej. Oczywiście mówię tutaj o zawodnikach którzy przychodzą do czołowych klubów. Sam kojarzę tylko dwóch zawodników, którzy z miejsca zaczeli spełniać oczekiwania . Są nim Neymar...i u nas Aguero. U nas wokół Correi zrobiło się wiele szumu,zaczęły się oczekiwania, a sami nie zadbaliśmy o to by go gdzieś wypożyczyć do jakiegoś zespołu z LaLiga lub nawet do słabszej ligi, by się ograł. Możliwe,że to jest powodem jego chwiejnej formy. Jeśli w następnym sezonie się nie sprawdzi, to jestem za opcją sprzedania. Wiem, że jest bardzo związany z klubem, ale zwyczajnie szkoda by się taki talent zmarnował.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

@johny Nie masz pojęcia jakimi zasadami kierują się kibice Atleti i jakie tradycje ma. Ten gość jest wychowankiem tego klubu, który od małego szkolił się w tym klubie,był trzecim piłkarzem najlepszym na świecie i dla wielu jest wzorem do naśladowania którzy marzą pójść jego drogą. Atletico to nie Real gdzie nie żegna się należycie legend klubu i jeszcze dodatkowo się na nich gwiżdże. Sama jego obecność w szatni już mentalnie wiele dawała piłkarzom. Jeśli tego nie rozumiesz to nie powinieneś nazywać się kibicem tego klubu

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

Na chwile obecną na razie raz sie przejedziemy na niskiej klauzuli. Theo obecnie jest uznawany za jednego z najgorszych piłkarzy w ostatnich latach grających w Realu, według niektórych kibiców.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

Komentarz usunięty.

Złamanie regulaminu w punkcie 3.

Ostrzeżenie 1/4

[Manian]

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

Rywal nie łatwy, ale jeśli zagramy swoje, to powinniśmy wygrać. Super byłoby wygrać wszystkie pozostałe spotkania,wtedy morale zawodników by wzrosły i byłby to świetny prognostyk przed następnym sezonem.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Ja za to wnioskując po komentarzach Dylana uważam, że ma sporo racji, jednakże empatia nie jest jego najmocniejszą stroną i przez to różnie można odbierać jego komentarze.

Jaro95
Komentarzy: 738
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Ja już mam przed oczyma te narzekania na brak następcy Griezmanna,tego jak tu go brakuje,spiny oraz dyskusje.

Co do meczu to nie wiem czy nie rozbolą mnie oczy po dzisiejszym meczu, bo wszystko wskazuje na to, że ujrzymy typowe 1:0. Zapowiadają się nudne mecze do końca sezonu. Niektórzy już oddychają rękawami i jestem ciekaw w jakiej formie na MŚ będą Koke czy Saul.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski