AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2018, 21:24. Na stronie przebywa 198 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Jaro95


Profil użytkownika Jaro95

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Jaro95
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 03.02.2016; 12:25
  • Punktów: 3700
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 731
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 1 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
SPAM

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

Rywal nie łatwy, ale jeśli zagramy swoje, to powinniśmy wygrać. Super byłoby wygrać wszystkie pozostałe spotkania,wtedy morale zawodników by wzrosły i byłby to świetny prognostyk przed następnym sezonem.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 6 dni temu

Ja za to wnioskując po komentarzach Dylana uważam, że ma sporo racji, jednakże empatia nie jest jego najmocniejszą stroną i przez to różnie można odbierać jego komentarze.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 6 dni temu

Ja już mam przed oczyma te narzekania na brak następcy Griezmanna,tego jak tu go brakuje,spiny oraz dyskusje.

Co do meczu to nie wiem czy nie rozbolą mnie oczy po dzisiejszym meczu, bo wszystko wskazuje na to, że ujrzymy typowe 1:0. Zapowiadają się nudne mecze do końca sezonu. Niektórzy już oddychają rękawami i jestem ciekaw w jakiej formie na MŚ będą Koke czy Saul.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Ciężko moim zdaniem wskazać kto awansuje. Dużo może zależeć od tego w jakiej formie jest Arsenal. Na pewno łatwo nie będzie. Powinniśmy awansować, ale nie będę zaskoczony jeśli odpadniemy.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 19 dni temu

Nic nie zapowiada by tak miało być patrząc na to co pokazuje. Nie gra oczywiście źle, ale niczym szczególnym się nie wykazał.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

Też się bardzo bym ucieszył, gdyby któryś z wychowanków zagrał i pokazał się z dobrej strony, ale jeśli tak nie będzie to nie będę miał pretensji do Cholo. Trzeba się czymś wykazać, by zagrać w pierwszym składzie Atletico, bo moim zdaniem wstawianie kogoś do składu tylko dla zasady jest bezsensu.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 22 dni temu

Największe zespoły cechuje to, że zatrzymują przy sobie trzony zespołu. Jeśli już taka sytuacja jest to nie za małe pieniądze, a za Griezmanna jest promocja. Ktoś powie, że przecież odszedł Aguero to pojawił się Costa, jednak nasz poziom wzrósł i ciężko za normalne pieniądze będzie kupić kogoś mocnego na zastępstwo. Nie ma też gwarancji, że nowy zawodnik przyniesie takie same korzyści piłkarsko. Dużo ryzykujemy tym transferem, no ale możliwe, że obecnie tylko na taki poziom nasz stać i lepiej byśmy utrzymywali obecny poziom. Jeśli mamy też walczyć o najwyższe trofea to musimy ściągać najlepszych, a Griezmann jest ambitnym zawodnikiem i nie zostanie po to byśmy bili się o 3 miejsce w lidze. Moim zdaniem zarząd powinien stanąć na rzęsach by został,ale też nie wszystko od nich zależy i on sam też musi chcieć oddać się naszym barwom.
Pomysł z podcastami jest super. Świetnie się go słucha, robiąc coś przy okazji. Czekam na następny odcinek :)

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Stało się trudno, można gdybać, ale na jaką cholerę Cholo wystawiał w tak nieistotnym meczu praktycznie pierwszą 11stkę?

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Tego Koke to Cholo zajeździ niemiłosiernie. Już w tak nieznaczącym meczu mógłby go nie wpuszczać tak samo jak i Saula.Mam nadzieję, że któryś z młodszych wychowanków dostanie szanse od pierwszej minuty.

Jaro95
Komentarzy: 731
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Ja bym to widział tak:Werner-Juanfran,Gimenez,Lucas-Correa,Gabi,Thomas,Vitolo-Torres,Griezmann

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski