AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 stycznia 2020, 06:18. Na stronie przebywa 401 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Remady96


Profil użytkownika Remady96

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Remady96
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 20.01.2012; 00:00
  • Punktów: 1245
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 494
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 9 miesięcy temu

Właśnie pozbyliśmy się jednego z najbardziej utalentowanych młodych obrońców i to za 80mln, co przy jego klasie i obecnych trendach finansowych jakie panują na rynku jest niczym innym jak śmieszna kwotą.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 11 miesięcy temu

Fajnie, bo nie pamiętam kiedy ostatnio w Eleven puszczany był mecz Atletico

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Mecz nudny jak flaki z olejem. Pierwsze 80 minut nudniejsze, pod hitów naszej ekstraklasy. Potem ładujemy gola i obrona Częstochowy, jak się to skończyło to wiadomo. Mecz bez historii.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Szkoda strzępić ryja... Jak tak wygląda w naszym wykonaniu mecz o mistrzostwo to ja nie mam pytań. Jak się zastanawialiśmy czy zasłużenie odpadliśmy z LM to ma odpowiedź.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Przychodzi mecz z Barca, a my gramy jak Las Palmas. Szkoda gadać, narazić dno i wodorosty.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Piękne to było!

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Ale pięknie kibice przywitali mecz, super to wygląda

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Za to na miejscu jest pieprzenie, że trzeba odpuścić ligę w połowie sezonu... Pamiętam komentarze parę sezonów temu, był płacz, że Valencja "na farcie znowu 1-0 w końcówce". Stać nas na wyższą wygraną, ale przez głupie zmiany i bronienie wyniku tracimy punkty. Gra układa się dobrze, strzelamy na 1-0 zamiast utrzymywać to co do tej pory, my cofamy się do obrony, gra zaczyna wyglądać topornie i zamiast grać swoje, to swoje zaczynają grać rywale. Wpadają bramki z dupy i zaczyna się desperacka próba strzelenia drugiej bramki na zwycięstwo. Rozumiem zwolnić tempo z Realem, czy Barcą, bo to drużyny, z którymi otwarta walka może skończyć się źle, ale jak widzę tą Obronę Częstochowy po strzeleniu bramki z drużynami pokroju Eibar czy Girona to płakać mi się chce.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Głupio przywoływać tutaj Manzano, bo za jego czasów byliśmy średniakami i taka prawda. Teraz Atletico jest zespołem dojrzalszym i lepszym w wielu aspektach, ale to chyba oczywiste. Problem jest w tym, że jesteśmy w stanie wygrać wyżej, ale odpuszczamy przy 1-0 i gdy pójdzie coś nie tak, pojawiają się problemy takie jak w meczu z Sevillą i dziś. Z resztą z Eibarem dużo nie brakło, żeby nam władowali bramkę na remis. Głupota, na której przejechaliśmy się już kilka razy i przejedziemy się pewnie jeszcze nie raz. Po strzeleniu gola cała gra siada, nasi spuszczają z tonu, dajemy pograć rywalom, Ci się nakręcają i potem są tego efekty. Niby bramek dużo nie tracimy, ale z grą na 1-0 jedna bramka to strata punktów.

Remady96
Komentarzy: 494
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Lucas się podpala jak amator. Wiadomo, że jeszcze młody, ale ma momentami tak głupie zagrania, że głowa boli. Carrasco standardowo, jeździec bez głowyz zamiast podać jak czlowiek, to schodzi do środka i głupio spowalnia akcje, Vrsaljko ich oprócz dośrodkowań które rzadko dochodzą tam gdzie powinny, więcej gada niż z niego pożytku. Z Thomasa nam wyrośnie kapitan, godny następca dla Gabiego. Strasznie spadła jakość po zejściu Panicza i Costy. Głupio stracone punkty. Znowu jesteśmy sami sobie winni przez bezmyślną obronę 1-0.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski